My Favorite Movies

  NightmareHauntedHouseNYC's Rating My Rating
1
House of 1000 Corpses (2003,  R)
Click to Rate
2
A Nightmare on Elm Street (1984,  R)
Click to Rate
3
Janghwa, Hongryeon (A Tale of Two Sisters) (2003,  R)
Click to Rate
4
House of the Seven Corpses (2000,  PG)
Click to Rate
5
The Descent (2006,  R)
Click to Rate
6
The Exorcist (1973,  R)
Click to Rate
7
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
8
Saw (2004,  R)
Click to Rate
9
28 Days Later (2002,  R)
Click to Rate
10
28 Weeks Later... (2007,  R)
Click to Rate
11
Hostel (2006,  R)
Click to Rate
12
The Shining (1980,  R)
Click to Rate
13
Poltergeist (1982,  PG)
Click to Rate
14
The Devil's Rejects (2005,  R)
Click to Rate
15
Cabin Fever (2002,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments